Wisata

Budaya

Kuliner

Kerajaan

Suku

facebook, facebook hayran sayfası oluşturma resimli anlatım, facebook reklam, facebook reklam vermek, facebook reklamları, facebook sayfa tasarımı, ücretsiz facebook,
Arama motoru sonuçları seo üzerinde etkisi olan sosyal medya faktörlerinden biridir. Google beğeni sayılarının arama sonuçlarını etkilediği kabul etmektedir.Sosyal medyanın zaman içinde değerinin artması sebebiyle web sitenize Facebook sayfanızı oluşturun ve web sitenizdeki bütün yeni linklerini burada paylaşın.
Facebook blog,web sitesi sahipleri ve ticari kuruluşlarında faydalanabileceği özelliği olan hayran sayfaları reklam,içerik paylaşımı oluşturarak sitenizin veya firmanızın tanıtımlarını yapabilmeye imkan sağlar.

Ayrıca hayran sayfası,içeriğinizi paylaşmanıza izin veren bu uygulamanın önemli özelliklerinden birisi arama motorlarında içeriğinizin görünmesidir bu hem hit hemde doğal backlink açısından önemlidir.

Hayran Sayfası Oluşturma Resimli Anlatım

Blog,web sitesi veya ticari bir amaç için hayran sayfası oluşturmak istiyorsanız FaceBook adresinize girdikten sonra buraya giriş yapın,SEO Mektebi’nin hayran sayfasına burdan bakabilirsiniz.Açılan aşağıdaki gibi sayfada bulunan blog,web sitesi veya ticari amacınıza uygun olan katagorilerden birini seçerek tıklayınız.Benim şuan uygulama için seçimim Şirket, Kuruluş veya Enstitüdür,üzerine gelip tıkladıktan sonra,

facebook sayfa tasarımı,facebook hayran sayfası oluşturma resimli anlatım

Açılan aşağıdaki gibi sayfada sayfanızın içeriğini belirleyin.ilk sekmeye tıkladığımızda blog,web sitesi veya ticari amacınıza uygun olan katagorilerden birini seçerek tıklayınız,ikinci sekmede isi sayfanızın ismini yazınız ve Facebook Sayfaları Koşullarını kabul ediyorum kutusunu işaretliyerek Kullanmaya Başla butonuna tıklıyoruz.

facebook sayfa tasarımı,facebook hayran sayfası oluşturma resimli anlatım

Açılan aşağıdaki gibi sayfadan 1reklam1market sayfamın profil resmini bilgisayardan veya internetten bir resim bularak yüklüyorum,yükleme işlemi bittikten sonra ikinci işleme geçmek için İleri butonuna basıyoruz.
facebook sayfa tasarımı,facebook hayran sayfası oluşturma resimli anlatım

İkinci ve son aşama olan aşağıdaki sayfadan sayfamızla ilgili açıklama yapılması  isteniyor ve sayfanın bağlı olacağı site veya sitelerin eklenmesi isteniyor bunları girdikten sonra Bilgileri Kaydet butonuna tıklayarak işemimizi bitiriyoruz.Bu iki işlem profil resmi ve açıklama bilgileri sayfa oluşturulduktan sonra ayarlara girilip değiştirilebilinir.
facebook sayfa tasarımı,facebook hayran sayfası oluşturma resimli anlatım
1reklam1market sayfa başlığıyla oluşturduğum ve kapak resmi yüklediğim hayran sayfam aşağıdaki gibi oldu,bundan sonra yapılacak olan bol bol yazı yazmak sitemizden bağlantıları paylaşmaktır.
facebook sayfa tasarımı,facebook hayran sayfası oluşturma resimli anlatım
Ayrıca sayfanızı oluşturduktan sonra blog ziyaretçilerinizin sayfaya gitmelerine gerek kalmadan üye olabilmeler için bloğunuza Facebook beğen kutusu ekleyebilirsiniz.
Para Kazanma Rehberi

Yazar: SEO Mektebi

Merhaba ben SEO Mektebi , Geçmişte blog yazarken edindiğim tecrübeleri blogcularla ve blogunu geliştirmek isteyenlerle paylaşmanın keyifli olacağını düşünerek Facebook Dersleri’ni yazmaya başladım.Yazılarımı sürekli okumak isterseniz Facebook Dersleri takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Yaz